O projekte


Z histórie

Keďže územie Žitného ostrova je veľmi úrodné, najväčšie plochy boli premenené na polia a zachovalo sa len veľmi málo lesov a lúk. Nie je to inak ani v oblasti obce Miloslavov.

Viedenská rodina Wiener – Welten kedysi vlastnila Anna – majer a Alžbeta – majer. Dedič Rudolf bol veľkým milovníkom koní a poľovníctva, okolo r. 1900 dal vysadiť lesíky na majeroch a alej medzi oboma lesíkmi. Pozostatky tohto lesíka sú jedným z dvoch zalesnených pozemkov v Miloslavove a v Alžbetinom Dvore. A tak okrem ulíc v okolí ako sú Dubová, Agátová, Buková, Javorová.. ktoré lyricky pripomínajú život v korunách stromov.. rozhodli sme sa pomenovať komplex rodinných domov, ktoré na tomto mieste postavíme ako projekt: V KORUNÁCH.


Vízia

Nízke hypotekárne sadzby pri dnešnom financovaní nehnuteľností sú pozitívnym faktorom. Mladým ľuďom investujúcim do menších štartovacích domov sa tak ponúka vízia ružovejšej budúcnosti, kde najväčšou výhodou popri platení hypotéky je reálna možnosť ďalších úspor.

Potreba bývať na vlastnej parcele, či bývanie bližšie k prírode.. to sú najpríjemnejšie výhody bývanie v satelitnej obci pri Bratislave. Výhodou novostavby aj nezanedbateľným faktom sú nízke prevádzkové náklady. Dnes mladé - budujúce sa komunity v obciach spájajú témy ako cyklotrasy, záhradky na grilovačky so susedmi či prechádzky do zelenej prírody alebo k vode.

Ponúkame Vám pokojné a pohodlné bývanie na vidieku - s bonusom nadštandardných služieb a výhod veľkomesta na dohľad. Predstavujeme Vám projekt V KORUNÁCH - teraz si už stačí iba vybrať, o ostatné sa postaráme my.

Pravidlá ochrany súkromia a cookies

Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Akceptovať a zatvoriť Nastavenia